5 Padomi korporatīvā pasākuma organizēšanā

Banketerija_Kāzas

Ikdienā mēs visi esam aizņemti savās darba lietās un nereti nepietiek laika, lai aprunātos ar kolēģiem, uzzinātu par to, kā viņiem iet, kas jauns u.tml.. Korporatīvie pasākumi ir lielisks veids, kā, nepiespiestā gaisotnē pavadīt laiku ar cilvēkiem, kurus mēs satiekam visai bieži, bet nepietiek laika ikdienišķām sarunām, vai, gluži pretēji – nesatiekam aizņemtības dēļ.
Korporatīvo pasākumu organizēšana ir arī neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa, tādēļ vēlamies dalīties ieteikumos par kuriem piedomāt pie šādu pasākumu organizēšanas:

1.Kāda būs ballītes tēma?

Ir svarīgi iedvesmot savu komandu un iedot jaunas sajūtas. Noteikti darbiniekus iedvesmos kāds no tematiskajiem pasākumiem. Kad pasākuma tēma ir izdomāta, atliek vien pieskaņot telpas, dekorācijas, ēdienus, dzērienus un protams – tēlus.

2.Budžets

Noteikti pirms tiek veiktas aktivitātes pasākuma organizēšanai, ieplānojiet budžetu kādu esat gatavi atvēlēt šim pasākumam.

3.Pasākuma rīkotājs

Korporatīvo pasākumu organizēšana ir laikietilpīgs un niansēts process, kas prasa lielu uzmanību, kā arī aizņem daudz laika, tādēļ, lai atvieglotu ikdienu, iesakām izvēlēties pasākuma rīkotājus. Pasākuma rīkotājs palīdz pareizi un izdevīgi uzorganizēt Jūsu pasākumu, padomās par uzbūvi, scenāriju, ēdināšanu, norises vietu, dekorācijām, mūziku, aktivitātēm un citām niansēm, kas padarīs pasākumu neaizmirstamu.

4.Sadarbības līgums

Vienmēr iesakām noslēgt sadarbības līgumus ar visiem pakalpojumu sniedzējiem, tā Jūs būsiet droši par pakalpojumiem ko Jums sniedz.

5.Baudiet pasākumu kopā ar savu komandu!

Nekas neiedvesmo kolektīvu labāk, kā redzēt kā Tavs priekšnieks Tevi ciena, atbalsta un māk kā strādāt, tā arī atpūsties kopā ar Tevi! Korporatīvie pasākumi ir neatņemam mūsu banketu servisa sastāvdaļa. Ilggadējā pieredze un plašais profesionāļu sadarbības partneru loks palīdz mums organizēt gan nelielus banketus Jūsu darba vietā, gan liela apjoma banketus un pasākumus ārpus uzņēmuma telpām visā Latvijas teritorijā. Neatkarīgi no banketa viesu skaita un tā norises vietas, esam gatavi piedāvāt vislabākās cenas un risinājumus, vienmēr nodrošinot izcilu kvalitāti. Banketērija ir augstas kvalitātes banketu serviss, kas nodrošina banketu organizēšanu, svaiga ēdiena un uzkodu sagatavošanu, piegādi un banketu apkalpošanu. Vienlaikus tiek nodrošināta visu nepieciešamo trauku un galda piederumu, galdu un krēslu noma. Mūsu komandu veido zinoši un pieredzējuši profesionāļi, kuru galvenā motivācija un iedvesmas avots ir klientu vēlmju un ideju īstenošana izcilā kvalitātē. Gadu gaitā uzkrātā pieredze, komandas resursi un tehniskais nodrošinājums mums dod iespēju apkalpot vairākus lielus pasākums vienas dienas laikā.

Piedāvājam:

  • Pilna servisa banketus Jūsu izvēlētā vietā;
  • Degustācijas;
  • Ēdienu piegādi;
  • Bārmeņu šovus un šefpavāra priekšnesumus;
  • Trauku, galda piederumu, galdu, krēslu un telšu nomu.Pievēršot uzmanību niansēm un priekšplānā vienmēr izvirzot Jūsu intereses un labsajūtu, esamgatavi īstenot visdažādākās ieceres.

Sazinieties ar mums un svinēsim dzīvi kopā!

Comments are closed.