Iedvesmojieties Ziemassvētku svinēšanai

Banketerija-rudensziema

Pirmais ziemas mēnesis – Decembris. Nebeidzams svētku virpulis kā mājās, tā darbā! Un tā ir laime, ka arī darba vidi varam dēvēt kā otrās mājas un kolēģus varam saukt par ģimeni!

Mēs, Banketērija, allaž esam uzsvēruši, ka laime ir detaļās, tāpēc arī svētkos šo likumu ir būtiski ievērot un mums ir ļoti svarīgi, lai Jūsu svētki noritētu mierpilni un veiksmīgi kā darba vidē, tā mājās! Korporatīvie pasākumi vienmēr ir liels izaicinājums pasākuma rīkotājiem, tāpēc svētku radīšanas posmā lieliski noderēs mūsu speciālistu padomi!
Sāksim ar dažiem padomiem no tiem:

Viss saskaņots!
Latvieši vienmēr ļoti bagātīgi klāj svinību galdus un ja runa ir par Ziemassvētkiem, tad ēdienam jābūt d a u d z. Un ne vienmēr skapjos ir tādi trauki, kas nepieciešami, lai servētu ēdienus jeb dzērienus. Mums ir risinājums – trauku noma! Šāds risinājums padarīs laimīgu ikvienu svētku plānotāju un atvieglos svētku radīšanu, jo tad ir skaidrs – lai vai kāda mēroga un stila pasākums plānots – Banketērija traukus piegādās! Trauki, glāzes, galda piederumi un to komplekti – izvēles paradīze kā gādīgai mājsaimniecei, tā biroja svētku organizatoriem!

 • Dekorācijas.
  Ziemassvētku rotāšanas posmā, dekorācijas ir neatņemama sastāvdaļa ikvienā birojā vai mājās, tāpēc lieliskas būs dziju bumbas, kuras varat uztaisīt kopā ar kolēģiem. Viss nepieciešamais: dzija, līme un mazie baloni vēlamo bumbiņu izmērā. (Mazs saliedēšanās triks pirmssvētku posmā). Un nedrīkst aizmirst rotaļīgās Ziemassvētku lampiņas, kuras Jūsu darba galdu padarīs košāku!
  • Eglīte!
   Lai nebūtu skumīgi griezt eglītes galotni, nomēriet telpas platumu un garumu, kur tā tiks novietota. Kā arī eglītes stumbra diametru ir vērtīgi nomērīt, lai iegādātos izcili piemērotu uzglabāšanas podu vai statīvu!

   • Ieslēdzam mūziku!
    Ir zinātniski pierādīts, ka mūzika spēj ietekmēt cilvēka noskaņojumu un iztēli, un kas vēl vairāk iešūpinās noskaņojumu, ja ne “All I want for Christmas” vai citi rokmūzikas, popmūzikas un mūsu pašu latviešu mūzikas aranžējumi? Lieliska mūzikas izlase meklējama Spotify lietotnē, populārākā šobrīd ir ar nosaukumu “Christmas hits”.
   • Dāvanas liec zem eglītes!
    Nemānīsimies, jo mēs un arī Jūs zināt – katrs uzdod sev klusu jautājumu “Kas šogad ir sarūpēts man?” Un kā pārsteigt šogad? Mūsu padoms: vienoties par budžetu kolēģu vidū, kas tiek atvēlēts dāvanu iegādei un būtiski par to vienoties laicīgi! Kādēļ? Jo katru gadu novembra beigās ir “Melno piektdienu” izpārdošanas, kad var atrast izcilas pērles! Pačukstēsim interneta vietni, kura nekad nepievils ir https://games4you.lv/, jo tur atradīsiet aizraujošas dāvanas katrai vecuma grupai.

Banketērija atradīs individuālu pieeju Jūsu svētkiem, kas palīdzēs dažādos jautājumos, kā, piemēram, ēdināšana un viesmīļu pakalpojumi, individuālas ēdienkartes radīšana, dzērienkartes sastādīšana un profesionālu bārmeņu pakalpojumi, trauku un to komplektu noma pilna servisa apkalpošana, piegāde, dekorācijas un dekorēšana, inventārs un citas būtiskas lietas, kas būs nepieciešamas!

Mums ir būtiski, lai Jūsu svētki noritētu mierpilni un pats galvenais – svinīgi! Mēs vēlamies, lai svētki ir izdevušies, tāpēc aizvien lielāku uzmanību pievēršam tam, lai svētki būtu jēgpilni, ar pievienoto vērtību un pārdomāti līdz pat detaļām. Mēs ticam brīnumiem!  Un Jūs?

Comments are closed.