Kā izvēlēties dekorācijas svētkiem?

Šodien svinības nav iedomājamas bez dekorācijām. Katram pasākumam ir svarīga svētku atmosfēra, ko nevar radīt tikai ar ēdienu, cilvēkiem un vietas izvēli.  Bieži vien ar dekorāciju palīdzību ir iespējams panākt “punkts uz i” efektu jeb pasākuma pilnību ar tās vēlamo atmosfēru!

Kā panākt to, lai šis “punkts uz i” ir sasniegts arī Jūsu svinībās – vai tās ir kāzas, dzimšanas dienas ballīte, korporatīvais pasākums, pikniks vai citi Jums nozīmīgi svētki?

Iedvesmojaties Pinterestā!

Pirms pieņemat jebkuru lēmumu, kā varētu izskatīties Jūsu sapņu pasākums, ļaujaties nelielam ceļojumam Pinterest vidē.

Pinterest.com ir viens no straujāk augošajiem interneta portāliem, kas vieno cilvēkus, kuriem patīk skaistas un iedvesmojošas fotogrāfijas, video un attēli. Tieši tur, ierakstot īstos atslēgas vārdus, kas raksturotu Jūsu konkrēto pasākumu, piemēram, “wedding decorations”, kas no angļu valodas nozīmē “kāzu dekorācijas”, var acumirklī atrast daudz un dažādus piemērus, kas izkristalizēs Jūsu sajūtu – kā svinībām ir jāizskatās un kādā stilā!

Kad stils ir izvēlēts, laiks piemeklēt ideālās dekoratīvās detaļas!

Ja plānojat lielu pasākumu ar daudz viesiem, vispareizākais lēmums ir pieņemt dekoratoru jeb telpu dekoratīvās apdares speciālistu, mākslinieku, kas veido dekorācijas un izdarīs darbu Jūsu vietā. Savukārt, ja pasākuma apjoms ir neliels un Jūs vēlaties ieekonomēt svētku budžetu, tad kļūstiet par mākslinieku pats!

Dekorāciju detaļu veidošana ir smalks un sarežģīts process, tāpēc pirms veikt izvēli par labu – darīt pašam vai uzticēt citam – iesakām atkal “pasērfot” interneta portālos. Šeit vislabāk palīgā nāks YouTube.com kanāls jeb sociālo tīklu vietne, kura tās apmeklētāji var skatīties un izmantot dažādus video failus. Video ir viens no visefektīvākajiem mūsdienu sociālo tīklu informācijas uztveres veidiem, ar kuru palīdzību ātri un efektīvi var iemācīties apgūt dažādas dekoru radīšanas tehnikas. Tieši šeit, uzrakstot atslēgas vārdus, piemēram, “how to decor wedding table”, kas nozīmē “kā izdekorēt kāzu galdu”, atradīsiet vairākus video, kur vairumā gadījumu būs detalizēti atspoguļota dekoru tapšanas process un gala rezultāts. Bieži vien, meklējot svarīgu informāciju interneta vidē, ir liela iespēja iepazīt pašmāju uzņēmumus vai privātpersonas, kas var sniegt Jums nepieciešamos pakalpojumus.

Ja dekorāciju ideja Jums ir skaidra, atcerieties vēl par vienu ļoti svarīgu niansi! Dekorācijas nevar būt traucējošs pasākuma objekts, tām ir jāpapildina svētki!

Katrā pasākumā, lielākā vai mazākā, tiek veltīts laiks ēdienam. Maltīte ir neatņemama svētku sastāvdaļa, kuru bieži vien uzskata arī par svarīgāko, jo paēdis cilvēks ir vislaimīgākais! Lai ēdiens netraucētu dekorācijām, bet dekorācijas ēdienam, Banketērija iesaka izvēlēties dekorācijas, kas neaizsedz pretī sēdošā cilvēka seju, netraucē maltītes baudīšanai, dekorācijas nav uzbāzīgas un mulsinošas.

Te būs neliels piemērs!

Veidojot galda dekoru, piemēram, kāzām, svarīgi ir radīt mīlestības atmosfēru, ko veiksmīgi var panākt ar gaismas instalācijām, svecēm, griestu un sienu dekoriem, piemēram, izmantojot lampiņas vai ziedus. Kāzu svinībās liekat uzsvaru uz jaunā pāra galda vietu, to papildus dekorējot ar ziediem, lentēm, tekstilu un svecēm. Ka arī padomājat par Foto sienu, kas būs burvīgs svētku akcents, jo pilda vairākas funkcijas  vienlaicīgi –  dekorācija, atpūtas vieta un izklaides stūrītis.

Šodien dekorāciju ideju ir miljardiem daudz. Kā izvēlēties vispiemērotākās dekorācijas? Pavisam vienkārši – uzticaties savām sajūtām un nepieciešamības gadījumā piesaistiet speciālistus, kas Jūsu domu sadzirdēs, izpratīs un realizēs! Arī mēs, Banketērijas komanda, varam būt Jūsu labā roka sapņu svētku piepildīšanā!

Comments are closed.