Trauki – pirkt vai iznomāt?

 

Esat uzņēmušies šīs sezonas svētku rīkošanu? Gatavojaties elegantām svinībām vai brīvdienu vakariņām, kas būs piepildīta ar gaumīgu galda klājumu, īpašiem viesiem, izvēlētu ēdienu, svētku garu? Diemžēl, kad svētki ir nosvinēti, Jūs visticamāk atklāsiet otro svētku daļu – “trauku tīrīšanas ballīti”, kas prasa tik pat lielu sagatavotību, kā paša svētku vakara organizēšana.

Par laimi, Banketērijai ir daži padomi, kā padarīt svētku un pēcsvētku sajūtu īpaši ērtu un patīkamu, neatkarīgi no tā, vai svinībās piedalījās pieci vai piecdesmit cilvēki. Kā to panākt? Protams, viena no aktualitātēm ir trauku mazgājamā mašīna! Bet vai tā būs visveiksmīgākā Jūsu gadījumā, to noskaidrosim turpmākā tekstā – kā pareizi izvēlēties traukus, kur to darīt un kāpēc!

Trauku izvēle!
Svinību laikā svētku galds ir galvenā pulcēšanās vieta, kas vieno un rosina kopīgas sarunas. Nereti, plānojot svētku ēdienu, tiek piemirsts par ļoti svarīgu sastāvdaļu – kā tiek pasniegts ēdiens, kādos šķīvjos un ar kādiem galda piederumiem. Trauks kalpo kā estētisks tā arī praktisks papildinājums ēdiena servēšanai un ar pareizu izvēli ir iespēja vairākkārtēji pārsteigt savus viesus! Banketērija var lepoties ar vienu no plašākajiem īres trauku piedāvājumiem, kas paredzēti dažādām gaumēm, pasākumu norises vietām un cilvēku skaitam. Izīrējot traukus var ietaupīt gan to izmaksas, gan arī laiku, kas tiek pavadīts veikalu rindās!

Trauku piegāde!
Jebkurš pirkums vai pasūtījums, ko cilvēks veic ikdienā, prasa īpašas laika rezerves un uzmanību. Ja Jūsu ikdiena ir dinamiska vai neparedzami mainīga, vai Jūs vienkārši dzīvojat pēc uzskata darīt lietas mierīgi un ar kvalitāti, tad noteikti iesakām veikt nepieciešamo trauku un no piederumu rezervāciju internetā. Mājas lapā www.banketerija.lv ir pieejams plaša dizaina, jaunu un modernu trauku katalogs, kas ir viegli pārskatāms un ar mūsu konsultantu profesionālo viedokli, noteikti tiks atrasti Jums vispiemērotākie trauki, kā arī nogādāti Jums paredzētā vietā visā Latvijā! Atstājiet rūpes par trauku nomu mūsu ziņā! Par trauku piegādi rūpējas Banketērijas gādīgie kurjeri

Trauku tīrīšana!
Ja tomēr veidojas divējādas domas par to, vai traukus ir vislabāk izīrēt vai arī nopirkt, tad atcerieties par “trauku mazgāšanas ballīti”! Tie, kam trauku mazgājamā mašīna ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa, var vēl šaubīties par savu izvēli, bet tie, kam tā nav ikdiena vai pasākums paredz lielāku apjomu nekā dzīvokļa platība, tad iesakām veikt trauku izīrēšanu! Banketērijas trauku noma ir uzticam sadarbības partneris, jo vienmēr piegādā nopulētus un gatavus izmantošanai traukus, kā arī pēc pasākuma nodrošina to pēcāku sakopšanu! Līdz ar to noņemot trauku mazgāšana ballīti no Jūsu pleciem un ļaujot Jums koncentrēties uz svētku svinēšanu!

Cilvēkam jau no dabas patīk sarežģīt lietas sev apkārt! Bet vai tas ir jādara, kad ar visu var tikt galā pavisam vienkāršā veidā? Trauku noma ir šī laika viens no efektīvākajiem pakalpojumiem, kas ļauj Jums justies mierīgi visu svētku laiku – no tā sākuma līdz pat beigām! Ļaujieties svētku vieglumam un sviniet dzīvi bez raizēm!

Comments are closed.